Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Raw Garden atver 3.restorānu Kr.Barona 21

Health Food Restaurant franchise

Esam iepriecināti Jūs informēt, ka Raw Garden ir atvēries vēl vienā brīnišķīgā vietā Rīgā – Kr.Barona ielā 21. Tas ir mūsu jaunākais projekts, kura izveidē esam izmantojuši visu to, ko esam iemācījušies savos 5 darbības gados, lai izveidotu mūsdienīgu veselīgas ēšanas vietu. Priecājamies, ka beidzot mums ir lieli,  skaisti  logi uz šo aktīvo, tramvajam un pavisam drīz riteņbraucējiem draudzīgo ielu. Vasarā varēsim Jūs iepriecināt ar iespēju sēdēt terasē.

Jaunais restorāns pilnībā pieturās pie mūsu koncepta par vietu, kur veselīgu, augu valsts ēdienu iespējams baudīt gan brokastīs, gan pusdienās, gan vakarā.
Jaunajā konceptā esam beidzot realizējuši domu par nevien veikala apvienojumu ar restorānu, bet arī sulu un kokteiļa bāra iznešanu ārā, viesu zālē. Visas Jūsu sulas, kokteiļi, matčas tējas, kviešu zelmeņa šotiņi tiks pagatavoti Jūsu acu priekšā.

Mēs ļoti gaidām ikvienu no jau mūsu esošajiem draugiem un ēdiena piekritējiem, kā arī aicinām ikvienu, kurš vēl nav iepazinies ar mūsu piedāvājumu nobaudīt un pārliecināties, ka veselīgs var būt arī garšīgs! Vai tas būtu vitamīniem bagāts kokteilis, enerģizējoša matčas tēja, svaigi spiestas sulas, uzturvielām bagāta maltīte, kāds veselīgs produkts no veikala plauktiem, vai gabaliņš bezgrēka konditorejas, aicinām ienākt un patīkamā atmosfērā, izbaudot mieru, atjaunot enerģiju.

Jaunajā restorānā darbosies arī pusdienu piedāvājuma ēdienkarte, kas aicina uz veselīgu maltīti un kādu enerģizējošo kokteili tavā pusdienu pārtraukumā. Katru darba dienu no 11:30-16:00 gaidīsim ciemos, piedāvājot iespēju nobaudīt karsto zupu un otro ēdienu, pagatavotu no augu valsts produktiem, kā arī svaigēšanas piedāvājumu.

Katru dienu mēs izdarām izvēli, ko mēs ēdīsim un tas ietekmē to cik mēs esam veseli, kā jūtamies emocionāli un kā izskatāmies. Katra diena ir jauns sākums, jauna izvēle un iespēja sākt savādāk.
Raw Garden tā ir īsta enerģija un jauns sākums skaistākam, ziedošākam Tev.
Lai sāktu, sāc!
Veselīgas ēšanas restorāns
Uz tikšanos Kr.Barona ielā 21!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!